Práce postižených

V roce 2009 byl zahájen projekt, který nemá v České republice ani v Evropské unii obdoby: ochranná značka "Práce postižených". Projekt ochranná značka Práce postižených vytváří systém, podmínky a možnosti pro označování služeb a výrobků, které zdravotně postižené osoby skutečně a prokazatelně vyrobily a to ochrannou značkou “Práce postižených“.

Účelem ochranné značky je především udržitelnost vhodných pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením, podpora, zviditelnění, propagace produktů a práce osob se zdravotním postižením a jejich zaměstnavatelů, kteří mají nelehkou úlohu ve svém počínání – zaměstnávají totiž osoby se zdravotním postižením. Majitelem ochranné známky je Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Správcem ochranné známky je Sdružení pro oceňování kvality (www.sokcr.cz). Značka má za cíl zviditelnit kvalitní a konkurenceschopnou práci osob s nejrůznějším zdravotním postižením.

Podpořte ty, co se o sebe chtějí postarat sami. Kupujte výrobky a služby se zaručenou kvalitou, které nesou známku Práce postižených.
 
FIDES Group získal právo používat ochranou značku "Práce postižených" pro své výrobky a služby.
 
 

Naši partneři

jtekt aeg continental ronal siemens tyco brose